Choď na obsah Choď na menu
 


O nás

Sme nu-metal/hardcore kapela z mesta Topoľčany.

Naša história siaha do roku 2010, kedy po oficiálnom rozpade kapely PAYBACK (Miťo - bicie, Diego - basa), začal zrod kapely ZERO TOLERANCE.

Kapelu teda založili Miťo (bicie) a Diego (už gitara) a v tejto dvojčlennej zostave, začali skladať tracky ako BTK, O´Grady, Svet, Bez pravidiel (ktoré boli nahraté v štúdiu) a mnoho ďaľších, doposial nenahratých vecí.

Na jar 2015 k nám prišla nová krv - basák Matrix a spevu sa ujal Kosťo. V tejto zostave sme zotrvali 2 roky. V roku 2016 sme spolu nahrali v štúdiu 2 skladby - „Let´s against them“ +  „War is time a bomb“.  Na skladbu „War is time a bomb“ bol natočený aj videoklip.

V apríli roku 2017 opúšťa kapelu Matrix a na jeho miesto prichádza Mišo. V tom istom čase prichádza do kapely nový člen ženského rodu Sisa, ktorá si berie na starosti spev + perkusie. V septembri toho roku nahrávame v štúdiu ďalšie 3 skladby -  „Life is episode“ + „Money“ + „Death is still on the alert“. Na skladbu „Death is still on the alert“ sme v marci 2018 natočili aj video. V septembri 2018 sme všetky doteraz v štúdiu nahraté veci (2010-2017) hodili na jednu placku, nech je to pokope.

Onedlho, po nahratí týchto vecí, spolupráca so Sisou ide do stratena a zostávame zase len štyria.

V auguste roku 2020 sme nahrali nový album "NÁDEJ". To s nami absolvuje už aj náš nový gitarista Vlado (Munky).